روغن زیتون

اگر در جستجوی ماده طبیعی برای زیبایی و شادابی پوست خود هستید، اگر می‌خواهید طبیعی‌ترین و بهترین کرم و ماده آرایشی را برای طراوت پوست خود انتخاب کنید. میتوانید روغن زیتون به پوست خود بمالید روغن زیتون مانع از خشکی پوست شده و رطوبت کافی را به وست می‌رساند. کرم اسیفِکس متشکل شده از بهترین روغن زیتون طبیعی برای خواص ذکر شده آن هست.

روغن کنجد

خواص روغن کنجد برای هیچ کس پوشیده نیست علاوه بر منبع غنی ویتامین E یه محافظ طبیعی خوب برای پوست در برابر اثرات منفی تابش نور خورشید و جلوگیری از رشد سلول های سرطانی بسیار مفید می باشد. این روغن بسیار برای پوست مخصوصا پوست صورت که بیشترین حساسیت را داراست و بیشترین شانس مواجعه با تابش مضر نور خورشید را توصیه می‌شود. اسیفِکس در راستای استفاده از بهترین مواد اولیه روغن کنجد طبیعی و مرغوب رو برای پوست شما به ارمغان می‌آورد که با در نظر گرفتن سایر مواد در فرمولاسیون یه بسته کاملا مناسب برای پوست شماست.

ویتامین C

امروزه ثابت شده است که مصرف موضعی ویتامین C روی پوست، سطح پوستی این ویتامین را به میزان قابل توجهی افزایش داده و می‌تواند با عوارض اشعه فرابنفش روی پوست که از علائم آن افتاب سوختگی و قرمزی پوست است، مقابله نماید. این محافظت توسط ویتامین C یک محافظ بیولوژیک و به دلیل خواص احیا کنندگی می باشد. کرم اسیفِکس حاوی ویتامین C بسیار مرغوب بوده و خواص طبیعی ویتامین C که ذکر شده تماما در اختیار پوست مصرف کننده قرار میگیرد.

ویتامین B5

خواص اصلی ویتامین B5 جلوگیری از پیری پوست بوده و روند احیای پوست را بهبود می‌بخشد که در نهایت باعث افزایش سرعت ترمیم پوست در صورت آسیب دیدگی های محیطی و شیمیایی می باشد. این ویتامین برای افرادی که پوست حساس تری دارند یک نوازش دل‌پذیر بسیار مناسب محسوب می شود. اسیفِکس با در نظر گرفتن خواص مفید ویتامین B5 این ماده موثر در سلامت پوست را با در نظر گرفتن مرغوب ترین کیفیت موجود آن به مشتریان عزیز عرضه می‌کند.

ویتامین E

ویتامین E به عنوان یک ماده اولیه مهم در محصولات مربوط به زیبایی نام برده می‌شود. در واقع ویتامین E یک آنتی اکسیدان می باشد که از پیری سلول ها جلوگیری می‌کند. استفاده از ویتامین E خشکی پوست را کاهش داده و به پوست کمک می‌کند مقدار بیشتری رطوبت در خود حفظ کند که در نهایت باعث لطافت و شادابی پوست خواهد شد. در محصول اسیفِکس از مرغوب ترین نوع ویتامین E طبیعی استفاده شده که تمامی خواص این ویتامین موثر در سلامت پوست برای مصرف کننده گرامی در نظر گرفته شده باشد

اوره

اوره یکی از اجزای NMF می‌باشد که از حدود 1940 در کرم های دست استفاده می‌شده است. اوره علاوه بر اینکه جاذب رطوبت می‌باشد دارای اثر ضد خارش مختصری نیز می باشد. اوره علاوه بر جلوگیری از دفع رطوبت پوست با تغذیه چربی های اساسی پوست باعث نرمی و لطافت پوست نیز می شود. اسیفِکس نیز برای بهبود هر چه بیشتر کیفیت کرم خود از این ماده معجزه آسا و خواص آن بهره می برد.